Adres: ul. Budziszyńska 20, Zielona Góra Rejestracja: 698-787-282 (poniedziałek, środa, czwartek w godz. 15oo-18oo)

O nas

„Dobrą rzeczą jest pomagać innym,

ale jeszcze lepiej uczyć ich,

jak mają pomagać samym sobie”

 

George Orwell

 

 

Tytuł specjalisty drugiego stopnia uzyskałam w 1998r, a specjalisty w dziedzinie diabetologii w 2007r.

 

Mam za sobą 27-letni staż lekarski. Od 1996r pracuję w Szpitalu MSWiA w Zielonej Górze. Od 10 lat prowadzę Oddział Chorób Wewnętrznych, który od 2015r jest Oddziałem Chorób Wewnętrznych i Diabetologii. Od 1996r prowadzę Poradnię Diabetologiczną oraz od 2007r również Poradnię Stopy Cukrzycowej w SPZOZ MSWiA w Zielonej Górze. Od 2007r prowadzę Prywatna Praktykę Diabetologiczną i zajmuje się leczeniem cukrzycy typu 1, cukrzycy typu 2 oraz leczeniem chorych z zespołem stopy cukrzycowej w Lubuskim Centrum Diabetologii, które mieści się na ulicy Budziszyńskiej 20 w Zielonej Górze. 

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego, Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran, Towarzystwa Internistów Polskich.

 

W skład zespołu terapeutycznego w Lubuskim Centrum Diabetologii wchodzą również dwie Panie pielęgniarki: Lidia Kalis i Arleta Michalska. Obie Panie mają duże doświadczenie w dziedzinie diabetologii. Od kilkunastu lat pracują z chorymi na cukrzycę. Ukończyły kursy specjalistyczne: „Edukator w cukrzycy dla pielęgniarek i położnych”, kursy specjalistyczne w zakresie leczenia ran oraz szereg innych doskonalących kursów w dziedzinie diabetologii.

 

Lek. Bożena Mospan

specjalista chorób wewnętrznych

specjalista diabetolog

 

 

Bożena Mospan Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska w Zakresie Chorób Wewnętrznych i Diabetologii

ul. Budziszyńska 20
65-945 Zielona Góra
698-787-282 bozenamospan@wp.pl